Przetarg - lokale użytkowe

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile wprowadził system indywidualnego rozliczania płatności z tytułu opłat czynszowych za lokale mieszkalne, użytkowe oraz garaże.

Wszystkim najemcom przydzielony został indywidualny numer rachunku bankowego. Oznacza to, że każdy najemca otrzymał numer rachunku bankowego, który będzie przypisany tylko i wyłącznie do niego. Nie należy uiszczać opłat na rachunki bankowe, na które do tej pory dokonywano wpłat ani spisywać numerów od sąsiadów, znajomych oraz ze stron internetowych, ogłoszeń, ulotek itp. .

Email Drukuj

 

Przyjmowanie mieszkańców:

1) Zapisy osób na interwencje przyjmowane są codziennie w sekretariacie MZGM w Pile w godzinach urzędowania zakładu lub pod nr tel. 67-351-47-77 lub 67-351-48-88.
2) Osoba zapisująca się na interwencję zobowiązana jest przedstawić wyczerpującą informację wraz z posiadaną dokumentacją sprawy.
3) Dyrektor MZGM w Pile przyjmuje interwencje mieszkańców w każdy poniedziałek w godzinach od 9.00 do 13.00
4) Kierownicy poszczególnych działów oraz administracji przyjmują interesantów codziennie w godzinach pracy zakładu.

Przyjmowanie korespondencji:


Sekretariat - pokój nr 501 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00
lub drogą elektroniczną : sekretariat@mzgm.pila.pl

OGŁOSZENIE:

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile informuje, że na podstawie Pilskiego Pakietu Pomocy Przedsiębiorcom najemcy lokali użytkowych znajdujących się w zasobach Gminy Piła mogą ubiegać się o obniżenie stawki czynszu oraz o odroczenie lub rozłożenie na raty podatku od nieruchomości. Do skorzystania z pomocy upoważnione są podmioty funkcjonujące w branżach uwzględnionych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 13 marca 2020 ws. ogłoszenia na obszarze RP stanu zagrożenia epidemicznego oraz inne, którym znacząco spadły obroty w związku z obowiązującym stanem epidemii.

Wszelkie informacje o Pakiecie znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Piły (link poniżej):

http://www.pila.pl/pl/aktualnosci/pilski-pakiet-pomocy-przedsiebiorcom-wprowadzony


Na stronie Urzędu Miasta Piły znajdują się również dokumenty potrzebne pilskim przedsiębiorcom do skorzystania ze wsparcia w ramach Pilskiego Pakietu Pomocy Przedsiębiorcom (link poniżej).

http://www.pila.pl/pl/aktualnosci/pilski-pakiet-pomocy-przedsiebiorcom-druki-do-pobrania

Ta strona używa plików cookie

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.