Przetarg - lokale użytkowe

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile wprowadził system indywidualnego rozliczania płatności z tytułu opłat czynszowych za lokale mieszkalne, użytkowe oraz garaże.

Wszystkim najemcom przydzielony został indywidualny numer rachunku bankowego. Oznacza to, że każdy najemca otrzymał numer rachunku bankowego, który będzie przypisany tylko i wyłącznie do niego. Nie należy uiszczać opłat na rachunki bankowe, na które do tej pory dokonywano wpłat ani spisywać numerów od sąsiadów, znajomych oraz ze stron internetowych, ogłoszeń, ulotek itp. .

Email Drukuj

Planowane przedsięwzięcia

 • Wytwórca
  dyrektor Grażyna Wierzbicka
 • Utworzono
  środa, 25, luty 2015
 • Opublikował
  Kruszka Kacper
 • Ostatnia zmiana
  środa, 25, luty 2015
 • Zmian dokonał
  Kruszka Kacper
 • Kategoria

W ramach ogłoszonego naboru przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie przedsięwzięcia związanego z poprawą jakości powietrza pod nazwą: Poprawa jakości powietrza „Część 2) KAWKA – Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii” został zgłoszony wniosek na dofinansowanie wykonania termomodernizacji wielorodzinnych budynków komunalnych przy ulicach: Browarna 1, Browarna 20, Browarna 28 oraz Wincentego Witosa 7 zgodnie z wykonanymi audytami energetycznymi jako element towarzyszący likwidacji lokalnego źródła ciepła opalanego paliwem stałym. Uzyskano promesę na dofinansowanie tego zadania.
Gmina Piła będzie aplikowała do 3 edycji programu Kawka ogłoszonej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja zadań nastąpi w 2016 roku. Na poczet pozyskania środków z programu Kawka wykonano w 2014 roku 11 audytów energetycznych budynków. Ponadto planowane jest pozyskanie środków z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 na poprawę efektywności energetycznej budynków, czyli zmniejszenie energochłonności budynków mieszkalnych i poprawę estetyki. Możliwym będzie również remont lokali komunalnych ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020  z przeznaczeniem na lokale wspierane i treningowe.
W styczniu 2015 r. w ramach Programu integracji społeczności romskiej w Polsce został zgłoszony do wojewody wielkopolskiego wniosek o dofinansowanie zadania „Remont mieszkań komunalnych zamieszkałych przez rodziny romskie w mieście Piła”.

Ta strona używa plików cookie

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.